Az elmúlt napokban a vakáció utolsó napjaiban kapaszkodva jutottam el az Ozon Turist Panzióba, amely a szülőfalumhoz közeli Erdőszád részen található. A foci, lubickolás, sószívás, szauna, pisztrángozás mellett egy könnyebb átmozgató :))) túra során jutottam a Kőzúgóhoz. Volt ott kékhátú gomba is, amit - már gyerekkorom óta tudom - a derék csomafalviak nem szednek le :) Mi leszedtük, megettük.
Képek az Ózon Panzióról:
Képek a Kőzúgóról:









