A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kőzúgó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kőzúgó. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. augusztus 29., hétfő

Kőzúgó

Remélem a blog követői közül mindenki tudja, hogy mit takar a név és azt is, hogy hol találhatja meg? Ha esetleg mégis akad 1-2 nagyon fiatal személy akkor nekik elmondom, hogy a Kőzúgó egy kisebb vízesés a Kicsilok patakán. Hogy az hol van? Hát Gyergyócsomafalvától  Szászfalun keresztül a Lok fele. 
Az elmúlt napokban a vakáció utolsó napjaiban kapaszkodva jutottam el az Ozon Turist Panzióba, amely a szülőfalumhoz közeli Erdőszád részen található. A foci, lubickolás, sószívás, szauna, pisztrángozás mellett egy könnyebb átmozgató :))) túra során jutottam a Kőzúgóhoz. Volt ott kékhátú gomba is, amit - már gyerekkorom óta tudom - a derék csomafalviak nem szednek le :) Mi leszedtük, megettük.
Képek az Ózon Panzióról:
  


 Képek a Kőzúgóról: